דף הבית
Share this

לימוד תיאוריה – עברתי - אתר ללימוד תאוריה חינם

כניסה

<p>www איזה אתר ענק היכולת לתרגל כל שאלה בנושא סידרה אותי בגדול &nbsp;תודה לכם דור</p>

תודה לחכם שסיכם את כל התשובות חסכת לי בתירגול ים בזמן  פשוט ענק מיכל

מעולם התאוריה לא הוגשה ברור מדויק ופשוט כלכך בהצלחה משה מורה לנהיגה

 

אתר לימוד תאוריה עברתי הוקם על ידי צוות המשלב בתוכו מומחים ומרצים מתחום לימוד הנהיגה העיונית והמעשית לצד מומחים בשיטות לימוד התואמות את רצון הלומדים – לימוד ממוקד ומהיר .

 

המטרה – להעניק למשתמש לימוד תיאוריה מהיר מחד  ומאידך (למרות הלימוד המהיר) להעניק לימוד תיאוריה מדויק ומקצועי שאינו מחסיר דבר ונותן מענה מלא לכל השאלות הנשאלות במבחן התיאוריה בשיטה החדשה של משרד התחבורה.

 

שיטת הלימוד- לאתר עברתי פותחה שיטת לימוד תיאוריה ייחודית, המסכמת ומחלקת את כל חומר הלימוד לנושאים (בשילוב התמרורים)  ובצידה, כל השאלות והתשובות, מתוך מאגר מבחני התאוריה  של משרד התחבורה הקשורות רק לנושא המסוים. שיטת הלימוד זכתה לשבחים רבים מצד מומחים העוסקים בתחום התחבורה.

 

מערכת מבחנים חכמה- מומחי המחשב של אתר עברתי לימוד תאוריה בנו מערכת חכמה היודעת לחולל כמות בלתי מוגבלת של מבחני תרגול השואבת כמות שאלות יחסית מכל נושא על פי המתכונת והיחס שקבע משרד התחבורה. כל השאלות מבוססות ומצוטטות מתוך מאגר השאלות של משרד התחבורה. בנוסף, קיימת מערכת לתרגול שאלות מהמבחן - ייעודית לכל פרק לימוד.

 

ספר לימוד-  ספר לימוד תאוריה ייחודי (פורמט מיוחד בהוצאת אתר עברתי) המאפשר לימוד קצר ומהיר בנוחיות בכל מקום. הספר תואם את שיטת הלימוד והנושאים המופיעים באתר. אחרי קריאתו הזריזה כל שנותר הוא  לתרגל מבחנים באתר.  מחירו הסמלי!!! של הספר מהווה יתרון נוסף. לפרטים ניתן לפנות דרך צור קשר של האתר או בטלפון 0775151077

 

חווית משתמש- מתכנתי אתר עברתי השקיעו מאמץ מיוחד להעניק יכולת התמצאות מהירה קלה וברורה, המאפשרת להתקדם ולחזור בכל שלב של לימוד תאוריה ולהקטין את הצורך עד כמה שניתן את הצורך בגלילה למעלה ולמטה, הדבר מאפשר זרימה מהירה החוסכת זמן לימוד יקר.

 

צוות עברתי מאחל לכם לימוד קל נוח ומהיר - סעו בזהירות